anadoluverumelimedya.com

Harbiyeliler FETÖ’yü Protesto Etti!

 

Reklam alanı

Türk Silahlı Kuvvetlerinden Atılan ve Ayrılan Öğrenciler Platformu, iadei itibarları için meydandaydı. Eyleme,Türkiye Gençlik Birliği(TGB) ve birçok vatandaş destek verdi.

Türk Silahlı Kuvvetlerinden Atılan ve Ayrılan Öğrenciler Platformu’nun Gündoğdu Meydanı’nda gerçekleştirdikleri eylem sonrası basın açıklaması yapıldı. Basın açıklamasını Harp Okulu’ndan ayrılmak zorunda kalan Çağatay Özer gerçekleştirdi. Albayraklarla donatılan eylemde,ordu içinde yapılanmış Fetullahçı Terör Örgütü’nün tasfiye talebi ve TSK içerisindeki vatansever subayların,ülkenin geleceği olduğu vurgusu öne çıktı.

Eyleme destek veren TGB’liler bürolarından sallandıkları pankartla harbiyelilerin kapatılamayacağını vurguladı. Harbiyelilerin kapatılmaması için 110 milletvekilinin başvurusunun yeterli olduğunu söyleyerek, milletvekillerini göreve çağırdı.

FETÖ/PDY NEDEN BİZİ TASFİYE ETTİ?

Fetullahçı Terör Örgütü Mağduru Çağatay Özer,”FETÖ/PDY, gelecekte kendisine engel olabilecek kişi ve kişileri tasfiye etmiştir. Bu kişiler; lider özellikleri yüksek olan, akademik olarak başarılı olan, milli şuuru yüksek, vatansever, kendini sürekli geliştiren, gelecekte kendi çabasıyla kurmaylığı kazanabilecek, kritik görevleri layıkıyla yerine getirebilecek, güvenilir, ancak diğer taraftan da din adı altında terör örgütüne dönüşen Gülenist ideolojiye karşı çıkan, devletin bekasına ve milletin iradesine karşı gelebilecek her türlü tehditte canını ortaya koymaya hazır kişilerdir. TSK’dan ayrılan ve atılan öğrenciler olarak, bizi zenginleştiren farklı dünya görüşlerine sahip olsak da, ortak paydamız budur.”diye konuştu.

“HARBİYE MUSTAFA KEMAL’DİR!”

Eyleme destek veren TGB İzmir İl Başkanı Özgür Açıkgöz,”Harbiye Mustafa Kemaldir. Harbiyede Mustafa Kemal’in ruhu vücut bulur. FETÖ’nün TSK’dan işkencelerle uzaklaştırdığı arkadaşlarımızla bugün burada beraberdik. Askeri liselerin kapatılması ve TSK’nın emir komuta zincirine yapılan müdahelenin de karşısındayız. 110 vatansever millevekilini göreve çağırıyoruz. Harbiyeler kapatılamaz.”dedi.

TGB İzmir İl  Örgütü eylem sonrasında kendi bürolarından,üzerinde,”Harbiye Mustafa Kemal’dir Kapatılamaz!” yazılı pankart sallandırdı.

tgb

About armadmin 9321 Artikel
Günlük olaylara toplum duyarlılığını yükseltebilmeyi umuyoruz.