anadoluverumelimedya.com

ŞOK! BAHÇELİ NEREYE KOŞUYOR!

BAHÇELİ: YARGITAY KARARI YOK HÜKMÜNDEDİR

MHP lideri Devlet Bahçeli, İzmir’de katıldığı iftarda, Pazar günü muhaliflerce yapılması planlanan kongreye ilişkin değerlendirmeler yaptı.

19 Haziran’daki kongrenin kendileri için ‘yok hükmünde’ olduğunu söyleyen Bahçeli;

Reklam alanı

Sahte ülkücüler, truva atları, milletvekili adayı olmadıklarından dolayı birden bire kurtarıcı rolüne soyunmuş sanal kahramanlar, alayı birden değişimci kesilmişlerdir. Gemlenemeyen ihtirasıyla MHP’yi kontrol etmek isteyenler, şimdi 19 Haziran Pazar günü, olağanüstü kurultay yapmaya çalışacaklardır.

Merhum Galip Erdem’in ifadesiyle ‘Ülkücü geçinenler ile ülkücülükten geçinenler çıldırmış gibi tarlalara doluşmuş, tellerden tutunmuş, MHP’yi boğmaya teşebbüs etmişlerdir. Yargıtay karar verse de 12 (19) Haziran bizim için yok hükmündedir” dedi.

” YALAN DOLAN”

Delegelere mesaj veren Bahçeli, şunları söyledi, “19 Haziran oyundur, zorlamadır, ayak bağıdır. ‘Oyuna gelme, kurultaya gel’ sözleriyle 19 Haziran’a davetiye çıkaranlar, yalandır, dolandır, riyadır, aldatmadır. Çünkü bizim 6’nci olağanüstü büyük kurultayımız 10 Temmuz 2016 tarihinde Ankara Arena’da yapılacaktır.

Tüm dava arkadaşlarımı, tüm delegeleri, 10 Temmuz’da oyunu bozmaya çalışıyorum. Bilesiniz ki her talebiniz benim için önemli değerlidir. Beklentileri biliyorum, iyi niyetli sitem ve sızlanmaların farkındayım. Hiçkimse merak buyurmasın, davamızın ruhuna uygun meşru her isteğin karşılanması haktır ve gereği zamanı gelince yapılacaktır.”

DHA

About armadmin 9318 Artikel
Günlük olaylara toplum duyarlılığını yükseltebilmeyi umuyoruz.