anadoluverumelimedya.com

Numan Kurtulmuş kendisini dinleyecek kimseyi bulamayınca programı terk etti

Fatihin Nesli Gençlik Derneği” tarafından 30 Nisan tarihinde saat 19.00’da kutlu doğum programı organize edildi. Maltepe Stadı’nda yapılacak olan program için Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş 18.30’da ilçeye giriş yaptı. Kurtulmuş saat 19.00’da stada gelmek üzere Elit Otel’de dinlenmeye çekildi. Statta ise protokol hariç ortalama 200 kişilik bir kalabalık vardı.

Reklam alanı

Katılımın düşük olduğu görülünce Numan Kurtulmuş’un stada geliş saatı 20.00 olarak değiştirildi. Ancak saat 20.30 olmasına rağmen katılımcı sayısında bir değişiklik olmadı. Bunun üzerine Kurtulmuş kaldığı otelden ayrılarak havaalanına geçti.

Program kapsamında Kurtulmuş’un stada ambulans kapısından girmesi, tribünlerin önünden halkı dombıra müziği eşliğinde selamlayarak protokoldeki yerini alması planlanmıştı.

Öte yandan  Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’un programda yer alacağının açıklanmasının ardından polis statta geniş güvenlik önlemi ve bomba araması yaptı. Eğitimli köpeklerin de katıldığı aramalarda koltukların altı ve stadın çevresi didik didik edildi.

cumhuriyet

About armadmin 9319 Artikel
Günlük olaylara toplum duyarlılığını yükseltebilmeyi umuyoruz.