anadoluverumelimedya.com

MHP’Lİ İSMAİL OK: ŞEHİT AİLELERİ EV SAHİBİ YAPILMALIDIR

Milliyetçi Hareket Partisi, 3713 Sayılı Terörle Mücadele Kanunun da Değişiklik Yapılarak şehit ailelerinin Toplu Konut İdaresi tarafında ev sahibi yapılmaları için TBMM’ye kanun teklifi sundu.

Birçoğu sıvasız, kerpiç evlerden çıkan şehitlerin ailelerine ücretsiz Toplu Konut İdaresi tarafından ev verilmesi için Milliyetçi Hareket Partisi harekete geçti. Toplu Konut İdaresi tarafından Şehit ailelerine ev verilmesini ön gören kanun teklifini MHP Balıkesir Milletvekili İsmail OK verdi.

TÜRKİYE EMANETE SAHİP ÇIKMALI

Bu vatan için canını, kanını veren şehitlerimizin ailelerine bir değil bin ev feda olsun. Şehitlerimizin ailelerine ev verilmeli ve Türkiye emanetlerine sahip çıkmalı” diyen Balıkesir Milletvekili İsmail OK konu hakkında ‘’Çocuklarımızın geleceği için şehit olan güvenlik güçlerimizin ve kamu çalışanlarımızın aileleri, hayatlarını devam ettirmek için çok zorlu şartlarla altında mücadeleler vermektedir. Şehit ailelerinin ekonomik yapıları incelendiğinde, neredeyse tamamının çocuklarının okul çağında bulunduğu, kendilerine ait bir evlerinin de olmadığı ortaya çıkmaktadır.’’

http://www.ulkucumedya.com/mhpli-ismail-ok-sehit-aileleri-ev-sahibi-yapilmalidir-74719h.htm

Reklam alanı
About armadmin 9318 Artikel
Günlük olaylara toplum duyarlılığını yükseltebilmeyi umuyoruz.