anadoluverumelimedya.com

Sadece Beckham’lı değil Adriana Lima’lı da var!

İzmir’de bir üniversite öğrencisinin toplu taşım araçlarında kullanmak amacıyla başvuruda bulunduğu öğrenci kartına kendi fotoğrafı kabul edilmeyince, ünlü futbolcu David Beckham’ın fotoğrafı ile başvuru da bulunması sosyal medyada gündem oldu. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ESHOT Genel Müdürlüğü yaptığı açıklamada, “Sadece Beckham değil Brad Pitt, Adriana Lima, Angeline Jolie, Johnny Deep, Al Pacino ve Tarkan da var” dedi

Reklam alanı

ÜNLÜLER GEÇİDİ!

ESHOT Genel Müdürlüğü, öğrenci kartı için yapılan online başvuruda başkasına ait fotoğraf kullanıldığı tespit edilen kartların iptal edildiğini duyurdu.

Üniversite öğrencisi L.E.M’nin sisteme ünlü futbolcu David Beckham’ın fotoğrafıyla başvurarak kart almasıyla gündeme gelen konu hakkında ESHOT Genel Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, “Her gün on binlerce adet başvuru talebinin karşılandığı Kart Ünitesi’ndeki arkadaşlarımız, bugüne kadar aralarında Brad Pitt, Adriana Lima, Angeline Jolie, Johnny Deep, Al Pacino, Tarkan, Ahmet Kaya, Ronaldo, Muslera, Volkan Demirel ve Mesut Özil gibi ünlü fotoğraflarıyla yapılan 40 adet kart başvurusu tespit etmiş ve iptal yoluna gitmiştir. Yoğun talep arasında sahte fotoğraflı başvurusu gözden kaçan L.E.M’nin kartı ise 20 Aralık 2016 tarihi itibariyle iptal edilmiştir. İlk bakışta gülümseten bir yöntem gibi görünse de, yapılan bu iş yanlış beyandır” dendi. (Hürriyet)

About armadmin 9322 Artikel
Günlük olaylara toplum duyarlılığını yükseltebilmeyi umuyoruz.