anadoluverumelimedya.com

Muharrem İnce’den sürpriz hamle

CHP’nin önceki kurultayında genel başkanlık için yarışan Muharrem İnce’nin yaklaşık 30 milletvekili ile birlikte Ankara’da bir ofis tuttuğu gündeme geldi.

Reklam alanı

Hürriyet gazetesi yazarı Yalçın Bayer bugünkü köşesinde, “CHP’de Muharrem İnce hareketliliği giderek artıyor” dedi. Yalçın Bayer, İnce’nin çalışmalarını şöyle aktardı:

“Yaklaşık 30 milletvekili ile birlikte Ankara’da bir ofis tuttu. Geçtiğimiz ay Doğu Anadolu Bölgesi’nde Van’ı ziyaret ederek CHP’li delegelerle bir araya geldi. Geçen hafta da Nazilli ilçesinde CHP örgütünü ziyaret etti. Trakya Çorlu’da yaptığı ilk mitingden sonra altı örgütü daha ziyaret eden Muharrem İnce’ye birçok yerden davet çağrıları yapılıyor. İnce’nin, 14 Mayıs Cumartesi 17.00’de ‘Sonsuza kadar laik Türkiye’ adı altında kendisini destekleyen milletvekilleriyle Edremit’te miting yapacağını, yakın çevresi tarafından basına bildiriliyor. Bu mitinglerin tüm Türkiye’de yaz boyunca devam edeceği, kurultay sonrası milletvekili arkadaşlarıyla beraber her hafta Ankara’da düzenli değerlendirme toplantılar yaptığı öğrenildi.”

Odatv.com

About armadmin 9318 Artikel
Günlük olaylara toplum duyarlılığını yükseltebilmeyi umuyoruz.