anadoluverumelimedya.com

Aykut Erdoğdu o iddia’yı gündeme getirdi: Bilal sahte Suudi pasaportuyla gözaltından kaçtı

CHP İstanbul Milletvekili Erdoğdu, birkaç gün önce gündeme düşen ‘Bilal Erdoğan Suudi Arabistan pasaportuyla bir Arap diplomatı olduğunu söyleyerek gözaltından kaçtı’ iddiasını gündeme getirerek Cumhurbaşkanlığı’na çağrıda bulundu.

AWDNews.com internet sitesinin İtalya’nın devlet televizyonu Rai News 24’e dayandırdığı haberde, İtalyan polisi sözcüsü Domenico Grimaldi, Suudi Arabistan elçiliği yetkililerini Roma’da kara para aklama suçlamasıyla gözaltına alınan Bilal Erdoğan’ın bir otele götürüldüğünü ve geleneksel Arap kıyafetleriyle Suudi bir diplomat gibi kendisini gizleyerek otelden çıkarken görüntülerinin olduğu söyleniyor. Erdoğan’ın Leonardo da Vinci Havaalanı’ndaki polis kontrolünden de sahte bir Suudi diplomatik pasaportuyla geçtiği iddia edilmişti.

Reklam alanı

Bilal Erdoğan hakkındaki bu iddialar üzerine sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu Cumhurbaşkanlığı’na çağrıda bulunarak, ‘Doğruysa teyit etsin değilse yalanlasın’ dedi.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/500564/Aykut_Erdogdu_o_iddia_yi_gundeme_getirdi__Bilal_sahte_Suudi_pasaportuyla_gozaltindan_kacti.html

About armadmin 9321 Artikel
Günlük olaylara toplum duyarlılığını yükseltebilmeyi umuyoruz.